Dla Odwiedzających

Poprzednią edycję VI Targów Myśliwskich, które po raz pierwszy odbyły się w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym odwiedziło ponad 8 tysięcy zwiedzających. Szeroka oferta wystawców przyciągnęła tłumy mieszkańców regionu.

Wydarzenie obfitowało w szereg przysmaków zarówno tych domowych, tradycyjnych jak i przyrządzanych przez samego mistrza Józefa Sadkiewicza – współtwórcy Akademii Kuchni Myśliwskiej. Przygotowywane były dania z dziczyzny w towarzystwie naturalnych darów lasu takich jak jagody, żurawina czy grzyby. Niecodzienne i smakowite specjały cieszyły się dużym powodzeniem.
Było również słodko. Oprócz wspomnianych trunków i pyszności mięsnych można było skosztować serów i miodów. Degustowaliśmy przepyszne słodkości, krówki i naturalne miody. Zwiedzający mieli okazję skosztować i zakupić naturalne produkty takie jak sery, wędliny i nalewki. Nawet miłośnicy kawy i mocniejszych trunków czuli się usatysfakcjonowani.
Nasi wystawcy prezentowali szeroki asortyment artykułów i produktów związanych z łowiectwem i leśnictwem. Można było zakupić akcesoria i sprzęt dla myśliwych, konieczny podczas polowań, konserwacji broni i różnych prac i zadań – od sprzętu optycznego po ubrania i niezbędne torby i sakwy. Podczas dwóch dni targowych atmosferę umilały koncerty muzyki myśliwskiej.
Zachęcamy wszystkich: dużych i małych miłośników przyrody do udziału w tegorocznych Targach Myśliwskich.
Do zobaczenia 1 i 2 października.

Wstęp:

  • 7 zł -€“ bilet normalny
  • Bezpłatnie -€“ dzieci do 10 roku życia

Godziny otwarcia:

  • 1 października 2016 r.   -€“ sobota  godz. 10:00  –  17:00
  • 2 października 2016 r.  -€“ niedziela  godz. 10:00  –  17:00

Parking:

Bezpłatny